fbpx

VIDEOT

HYDRAFACIAL-UUTISIA JA SUOSITTELIJOITA

KANSAINVÄLISET JULKKIKSET RAKASTAVAT HYDRAFACIALIA

HydraFacial Paris Hilton

Paris Hilton rakastaa HydraFacial-kasvohoitoa. ”Ihoni kuultaa, uskomattoman hyvä kasvohoito. Loves it!”

HydraFacial kokemuksia Adrienne Maloof

Amerikkalaisessa Real Housewives -saippuasarjassa esiintyvä Adrienne Maloof on myös ihastunut HydraFacialiin: ”HydraFacial on taivaallinen kasvohoito. Olo on hoidon jälkeen aina raikas ja virkistynyt”

HydraFacial kokemuksia Jillian Reynolds

Melrose Placessakin näytellyt Jillian Reynolds (os. Barberie) on myös HydraFacial-fani: ”Uskon todella tähän hoitoon…”

HydraFacial suosittelijat Marie Osmond

Amerikkalainen muusikko ja näyttelijä Marie Osmond rakastaa myös HydraFacialia: ”Rakastan HydraFacialia… Se kiinteyttää ihoa ja stimuloi kollageenintuotantoa ja saa ihon näyttämään tasaisemmalta”.

...JA KOTIMAISET JULKKIKSET, TOIMITTAJAT JA BLOGGARIT...

HydraFacial kokemuksia Vanessa Kurri

Vanessa Kurri pitää HydraFacialia nopeana ja tehokkaana ihonhoitomuotona:

”HydraFacial on loistava hoito kiireiselle ihmiselle. En tunne mitään toista hoitoa, joka olisi näin nopea, mutta tehokas. Hoidon jälkeen ihoni tuntuu aina raikkaalta ja hyvin kosteutetulta. Herkkä ja kuiva ihoni on saanut heleyttä ja tasaisen värin hoitojen ansiosta.” Kuva: Sakari Majantie.

HydraFacial kokemuksia Elina Tervo

Miss Helsinki 2011 Elina Tervo kävi kokeilemassa HydraFacial-kasvohoitoa. Tässä hänen kommenttinsa hoidosta: ”Kävin eilen HydraFacial™ Hydration -kasvohoidossa. Ihan mieletön!!! Tosi nopea ja miellyttävä. Ihosta tuli todella pehmeä , ihan kuin vauvan iho. Hoidon jälkeen iho ei punoittanut lainkaan, vaan näytti hehkuvan kauniilta. Aion ehdottomasti käydä hoidossa jatkossakin, erittäin hyvä ennen tärkeitä juhlia tai kuvauksia, saa kyllä todella ihon hehkumaan ♥”

Saara Sarvas:http://www.lily.fi/blogit/saara-sarvas/testissa-hydrafacial-tulevaisuuden-kasvohoito

Pupulandian Jenni: http://pupulandia.fi/2015/03/30/maailman-paras-kauneushoito/

Rakkaudella Hannele: http://www.rakkaudellahannele.fi/search/label/Hydrafacial

Mustaa Kajalia: http://mustaakajalia.purkkimafia.fi/2014/01/hydrafacial/

MouMou http://www.olivialehti.fi/moumou/2013/05/04/on-kasvohoitoja-ja-on-kasvohoitoja/

Ninan tunnetila: http://ninan-tunnetila.blogspot.fi/2013/07/tehokasta-ihonhoitoa.html?m=1

Anna-lehti: http://anna.fi/muoti-ja-kauneus/kauneus/ellien-testissa-hydrafacial-kasvohoito

Juoksujalkaa: http://www.arcticsportaddicts.fi/blogit/juoksujalkaa/urheilijan-kasvot-vaativat-erityista-huomiota-osa-22-testissa-hydrafacial-hoito-el-salongissa/

Me Naiset: http://www.menaiset.fi/artikkeli/tyyli/kauneus/alipaineimua_neuloja_sahkovirtaa_ja_happoa_testissa_rankat_hoidot

Shoppingkviini: http://shoppingkviini.blogspot.fi/2013/01/hydrafacial-here-i-come.html?m=1

Mona´s Daily Style: http://monasdailystyle.fitfashion.fi/2015/09/15/hydrafacial-turussa/#.VwtiS_mLRD8

Monna Treenaa: http://monnatreenaa.fitfashion.fi/2013/11/07/bloggari-vs-toimittaja/

Emmi Hartama: http://emmihartama.blogspot.fi/2015/08/hydrafacial.html?m=1

Annika Amandas: http://annikaamandas.blogspot.fi/2014/10/hydrafacial-review.html?m=1

Naiselo: http://naiselo.fi/2014/09/syvapuhtaaksi-ja-kosteutetuksi/

Evelina Lorek: http://evelinalorek.fi/tyota-ja-hemmottelua-niista-ne-maanantait-on-tehty/

Kauneus & Terveys -lehti: http://blogit.kauneusjaterveys.fi/sinaoletkaunis/kasvohoito-nopeita-tuloksia-kaipaavalle/

La Petite Princesse: http://prinsessanoppi-lapetiteprincesse.blogspot.fi/2015/04/tasmaaseet-freesimpaan-kevatlookiin.html?m=1

Fab Forty Something: http://fabfortysomething.blogspot.fi/2015/08/hydrafacial-arvonta.html?m=1

Scandinavian Hunksien Petteri: http://www.scandinavianhunks.blogspot.fi/2015/09/petteri-kasvohoidossa.html#comment-form

Aamuset-lehti: http://www.aamuset.fi/naista-puhutaan/elamatyyli/koneellinen-hoito-imee-epapuhtaudet-iholta

Rakkaudella Hannele -blogi: http://www.rakkaudellahannele.fi/2015/12/lahjaidea-sinulle-hydrafacial-on.html?m=1

We Love Sundays -blogi: http://www.lily.fi/blogit/we-love-sundays/iho-kuntoon-hydrafacial-hoidolla

New Beauty -lehti: http://www.newbeauty.com/blog/dailybeauty/9300-hydrafacial-md-review/

LivBoxi: http://livbox.bellablogit.fi/2014/11/27/koukuttava-kasvohoito-hydrafacial/

Dopp Woman: http://www.doppwoman.fi/2015/09/hydrafacial-kasvohoito-ja-tarjous.html

Fanni Katariinan: http://fannikatariinan.blogspot.fi/2016/01/review-hydra-facial-kasvohoito.html

Hearts or Nothing: http://heartsornothing.com/2013/05/hydra-facial-jalkipuinti/

Who is the fairiest: http://whosthefairiest.blogspot.fi/

Onnentunne-blogi https://onnentunne.fi/2017/09/29/jaanan-hydrafacial-kokemuksia/

Eevi Teittinen https://eeviteittinen.fi/ne-naisten-jutut/



Kira Kosonen https://www.kirakosonen.com/beauty/skincare/11647/bealive-spa-hoidot-alekoodi-arvonta/



MirvaAnnaMarian http://mirvaannamarian.indiedays.com/2018/04/22/iho/



MirvaAnnaMaria http://mirvaannamarian.indiedays.com/2018/05/12/ihonhoito-kesalla/

Iltalehti MyStyle https://www.is.fi/mystyle/art-2000005682345.html

Mutsimedia https://www.mutsimedia.fi/muoti-ja-kauneus/hydrafacial-vuoden-trendikkain-ihonpuhdistus/

MAAHANTUOJA
A Class Beauty
Piispanportti 5, 02240 Espoo
www.aclassbeauty.fi
Y-tunnus: 2147622-7

HydraFacial is a registered trademark and a patented system of Edge System LLC. Copyright © 2019. Edge Systems, LLC. All Rights Reserved.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close